نفرات برگزیده سی‌و‌یکمین دوره مسابقات قرآن کریم آران‌و‌بیدگل

 نفرات برگزیده سی‌و‌یکمین دوره مسابقات قرآن کریم آران‌و‌بیدگل

 

در این دوره از مسابقات که در دو بخش آقایان و بانوان در روزهای 23 و 24 آبان‌ماه در مجمع قاریان و حافظان هلال (آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع))(بخش آقایان) و مسجد اعظم محقق (بخش بانوان) برگزار شد، افراد زیر به‌ترتیب عناوین برتر این مسابقات را در رشته‌های مختلف کسب کردند.

 

 

در بخش قرائت بزرگسالان آقایان «حسن احمدی‌زاده»، «حمیدرضا غنی»، «مجید جنتی‌نژادم و «احسان نوروزیان» به طور مشترک به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند. در بخش ترتیل بزرگسالان نیز «مهدی رحمتی»، «محسن عباسیان» و «محمد‌جواد صفاجو» به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

 

 

«عمار امیری»، «سلمان رزاقی»، «رضا حسینی» در بخش حفظ 10 جزء بزرگسالان، «میثم امیری»، سید «علی موسوی» در بخش حفظ 20 جزء بزرگسالان و «مجتبی بیابان‌پور» در بخش حفظ کل بزرگسالان به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

 

همچنین در بخش قرآئت شکوفه‌ها، «محمدجواد نصیری»، «حجت شاه‌میرزایی»، «علی قنبری» در بخش ترتیل شکوفه‌ها «حسین خانی»، «عباس دهقانی» و «عبداله صلاتی» و در بخش حفظ 10 جزء شکوفه‌ها «مهدی حیرانی»، «امیرعباس چلویی» و «احمد ناظمی» به عنوان نفرات برگزیده انتخاب شدند.

 

«الهام بوجاریان»، «طیبه مدبرنژاد» و «زهرا دشتی» در بخش قرائت بزرگسالان، «مرضیه نظیمی»، «راحله اخباری»، «نجمه احمدآبادی» در بخش ترتیل بزرگسالان و «فاطمه بیابا‌ن‌پور»، «زهرا راحمی» و «سمیه نصیری» در بخش حفظ 10 جزء بزرگسالان برگزیده بخش بانوان این مسابقه بودند.

 

 

در بخش حفظ 20 جزء بزرگسالان «زهرا ستاری»، «فاطمه سلطان‌محمدی» و «حمیده کوزه‌گر» و در بخش حفظ کل بزرگسالان «ام هانی خدمتکار»، «لیلا خلیفه» و «زهرا کوچکی»، همچنین در بخش ترتیل شکوفه‌‌‌ها «سمانه رافضی»، «فاطمه استادیان»، «ریحانه مبین‌زاده» و در بخش حفظ 10 جزء شکوفه‌ها «فضه صالحی» و «فاطمه خانی» جزو نفرات برگزیده این مسابقه بودند.

از:خبرگزاری قرانی ایران

 

/ 1 نظر / 37 بازدید
مهدی گرگ پور

چه کسی مسئول حفظ منافع و حقوق شهروندان کاشانی است ؟!