آقای رییس ،به آخرخط نزدیک میشوید!

یادش بخیر  روزهای منتهی به انتخابات سال84 ،همه بچه‌ حزب‌اللهی‌‌ها منتظر بودند احمدی‌نژاد فعال‌تر شده و از ولایت، عدالت و ارزش‌های اسلامی سخن بگویید، چقدر خرسندشده بودیم از آنکه یک بچه‌حزب‌اللهی-به معنایی‌ مصطلح آن- می‌خواهد رئیس‌جمهور شود اما این روزها که روزهای منتهی به انتخابات92 شده دعایمان شده، دکتر کمتر حرف بزند.

اکنون احمدی‌نژاد، هر سفری که می‌رود و هر تریبونی که مقابلش روشن می‌شود بوی تفرقه و اختلاف به مشام می‌رساند؛ چگونه می‌شود احمدی‌نژادی که ناهار منزلش را به غدای ریاست‌جمهوری ترجیح می‌دهد در مقابل فسادهای چندنفره اطرافیانش که در رسانه‌ها منتشر شده بی‌تفاوت باشد؟ چطور می‌شود یک نفر را به همه، از علمای اعلام گرفته تا مداحان و مستضعفان و نیروهای وفادار به گفتمان ۳ تیر ترجیح بدهد؟

 

 

آقای رئیس‌جمهور، مشایی شما را به روزی رسانده که مومنان برای تمام شدن دولت تان دست به دعا شده‌اند؟ نزدیکترین نیروهای کابینه شما آنقدر از اخلاصتان به مشایی متنفرند که حتی می‌گویند در صورتی که رئیس‌جمهور شوند شما را وارد کابینه نخواهند کرد؟
امیدواریم در این مجال چند ماهه، رئیس‌جمهور محترم به گذشته خود بازگشته و بیش از این موجب رنجش خاطر مردم نشود،
آقای رییس جمهور یکباردیگرپیام رهبری رادرسال 88 خطاب به شما درموردعزل مشایی مرور می کنیم.تابفهمیدچرایاران 84 شمادیگردرکنارشمانیستند.
 

جناب آقای دکتر احمدی نژاد- ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
با سلام و تحیت، انتصاب جناب آقای اسفندیار رحیم مشایی به معاونت رییس جمهور بر خلاف مصلحت جنابعالی و دولت و موجب اختلاف و سرخوردگی میان علاقمندان به شماست. لازم است انتصاب مزبور ملغی و کان لم یکن اعلام گردد.


آقای رییس ، زمزمه هایی شنیده میشودکه قراره ایشون رابعنوان کاندیددولت معرفی نمایید.
شخصی که از دیدگاه مقام معظم رهبری و مردم مناسب معاون اولی رئیس جمهور نباشد ، آیا لیاقت رئیس جمهور بودن یک کشور را دارد؟!!!

 

 

/ 3 نظر / 7 بازدید
احمد

مشایی چه به روزاین آقااورد. دیگه کسی تره هم براش خوردنمیکنه.

آلوده اما پاک

حیف این همه رای که تو اوردی حیف این مردم که به تو رای دادن وحیف تو که با این مشایی رفیق شدی

مردي از مختص آباد

رو كه نيست اين داره آقا را ناراحت كرد اما بازم حوصلشا مياره تا تموم بشه رياست جمهوريش ي ضرب المثل هست كه ميگه گو كم بود سنده ازطاق افتاد اينجا كاربرد داره ولي دومي نميافته هيچ وقت راستي با دوتا پست جديد بروزم تشريف بيارين