آل سعود

 

امام المسلمین؟

  

درمقاله( حجازدرزمان آخرالزمان)  که درمورخه 25 شهریور1389 دراین وبلاگ آمده برادر مسلمان وعزیزی نسبت به مقاله مزبورنقدی داشته که درذیل نقد و جوابیه آن رامیخوانید.

 

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
من ایشان را خادم الحرمین الشریفین میدانم و احترام زیادی برایشان قائل هستم و اصلا نمیخواهم (به علت به وجود آمدن سوء ظن)
 و نمیتوانم در مورد باطن افراد نظر بدهم چون فقط و فقط الله سبحانه و تعالی از درون بندگان خود آگاهی دارد .
والله باور کنید روی خطابم با شما نیست باور کنید اخی الغالی.
به همین علت است که دارم از لفظ ""من"" استفاده میکنم که به شما تهمت نزنم و اصولا از تهمت زدن به افراد بیزارم.
من خودم را میگویم دوست ندارم با دیدن یک عکس یا یک فیلم و حتی بدون هیچ واسطه در مورد افراد قضاوت کنم حالا این فرد میخواهد چه شاه باشد چه گدا ، چه رسد به اینکه بر علیه او نوشته ای دیده باشم یا اینکه مردم بر علیه او نزد من سخنی بگویند.
الله سبحانه و تعالی هر کسی را که عمل خوب و شایسته و نیک انجام داده باشد پاداش خیر میدهد و هر که اعمال بد و زشت مرتکب شود را مجازات میکند.
وهابیت فرقه گمراهی است و این موضوع کاملا واضح است و حتی خود برادران اهل سنت هم از این فرقه بیزارند.

ولی اینکه من بیایم و هر فردی را که گمان میکنم به این فرقه گمراه بچسبانم و نسبت دهم که کار درستی نیست .
حال با این اوصاف بهتر نیست که به این شکل سخن بگویم :
یا الله هر فرقه گمراهی با هر نامی و هر کسی که به اسلام و مسلمین ضربه میزنند و قابل هدایت هم نیستند را خوار کن و هر کس که اسلام و مسلمین را یاری میکند یاریش فرما . امین
بهتر نیست اینطور
 سخن بگویم و به برادر مسلمانم (اعم از پادشاه ، گدا ، کارگر ، مهندس ، پزشک ، معلم ، عرب ، عجم  و ....) تهمت نزنم؟؟؟  آیا من با تغییر لحن و گفتارم نمی توانم نظرم را به دیگران بگویم و قضاوت درباره ی افراد را به الله سبحانه و تعالی واگذار کنم بدون اینکه هیچ فردی از دست من ناراحت شود؟؟؟
برادر و استاد عزیزم الله سبحانه و تعالی شما را حفظ کند که در راه ترویج زبان قرآنش تلاش میکنید . ان شاء الله
و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته

 

 

 

 

متن جوابیه:

 

دوست عزیزوبرادرمسلمان :

رسانه‌های دیداری جهان در پایان نشست گروه ۲۰ در نیویورک صحنه‌ای را واتاب دادند که واقعا شرم‌آور و حیرت‌انگیز است . این صحنه نشان می‌دهد ملک عبدالله پادشاه عربستان در حالی که جام شراب خود را به جام شراب بوش می‌زند آن را می‌نوشد. هر یک از رهبران ۲۰ کشور ثروتمند جهان در این نشست همزمان همین عمل را انجام می‌دهند . برای دیدن فیلم این مجلس شرابخواری میتوانید به ادرس زیرمراجعه فرمایید.

 

 http://www.youtube.com/watch?v=NEZ3IvFysY8


اکنون بیش از سه دهه است زنگ بیداری جوامع مسلمان به صدا درآمده است. تب اسلام‌گرایی همه جهان اسلام را گرفته است . چطور ملک عبدالله نمی‌دانست که حضور در مجلس شراب و آن هم زدن جام شراب خود به جام شراب بوش که منفورترین رئیس جمهور تاریخ آمریکا بود بازتاب نفرت انگیزی در کشور خودش و کشورهای اسلامی داشته ؟!

برادرمسلمان عزیز:آیاتاکنون ازخودنپرسیده ایدچراایشان درمقابل قران سوزی غربی ها عکس العملی نشان نداد؟چرا تظاهرات های مردمی در حمایت از مردم غزه راسرکوب نمود؟چرااصولادستگاه حکومتی ایشان  به تبع از علمای وهابی  هرگونه  اعتراضات علیه فلسطینیان راحرام  وممنوع کرده است؟ چرادرحج سال  1366دستورقتل عام 400 حاجی خانه خدا رادرحرم امن الهی دادندوصدهاچرای دیگر...ازخواب غفلت بیدارشوید. آیابازفکرمیکنیداینها ازفرقه وهابیت نیستند.اینهاامامان باطلی هستند که پیروان خودرانیزبه بسوی باطل رهنمون میسازندوبابستی ازایشان برائت جست .موفق وکامیاب باشید.

 

 

جهت آشنایی بهترباعملکردکلیددارکعبه درقرن پانزدهم نیزبه آدرس زیرمراجعه فرمایید:

 

http://www.tebyan.net/politics_social/politics/foreign_policy/analysis_article/2009/1/18/83597.html

 

 

 

 

/ 6 نظر / 7 بازدید
خدایا به تو پناه میبرم از شر نژادپرستی

بسم الله الرحمن الرحیم سلام علیکم نکته 1: اگر کمی دقت می فرمودید پاسخ من به این جوابیه شما را در همین نقدی که از من گذاشته اید مشاهده می کردید!!!!!!!!!! نکته 2: در ضمن اگر شما واقعا می خواهید نظر بنده را در رابطه با این موضوع برای دیگران انعکاس دهید پس چرا نظر اول من و جوابیه ای که شما درباره آن نظر داده اید را به همین صورت عمومی برای همگان نشان ندادید؟! زیرا که هر دو نظر من "باهم" بیانگر دیدگاه من است نه فقط "یکی" از آن ها. نکته 3:لینکی که از فیلم قرار داده اید ف.ی.ل.ت.ر.ی.ن.گ است. و پیشنهاد می کنم دوباره به متن نقدی که در همین قسمت از بنده قرار داده اید مراجعه کرده و نظر من را درباره "فیلم" و "عکس" و "نوشته" و "سخن افراد" مشاهده نمایید . نکته آخر اینکه : بنده که از فرد یا گروهی طرفداری نمیکنم.حرف من این است آبرو و شخصیت افراد و احترام و حرمتشان نزد مردم خودشان و نیز دیگر مردم به همین راحتی بدست نیامده است (چه آن شخص شیعه باشد چه سنی) و الله سبحانه و تعالی خود بهتر می داند که با بنده ی ظالم و ستمکارش چه بکند.زیرا هر کسی که ظلم و ستم و عمل زشتی

خدایا به تو پناه میبرم از شر نژادپرستی

نکته آخر اینکه : بنده که از فرد یا گروهی طرفداری نمیکنم.حرف من این است آبرو و شخصیت افراد و احترام و حرمتشان نزد مردم خودشان و نیز دیگر مردم به همین راحتی بدست نیامده است (چه آن شخص شیعه باشد چه سنی) و الله سبحانه و تعالی خود بهتر می داند که با بنده ی ظالم و ستمکارش چه بکند.زیرا هر کسی که ظلم و ستم و عمل زشتی را انجام دهد چه در ظاهر و چه در باطن ، چه هنگامی که مردم آن را از طریق فیلم و عکس و نوشته ببینند و چه نبینند از نظر الله سبحانه و تعالی پوشیده نیست . یا الله اگر این فرد یعنی عبدالله بن عبدالعزیز و هر فرد دیگری (چه سنی و چه شیعه) که به اسلام و مسلمین ضربه میزنند و با اعمال و رفتار و افکار پلیدشان قصد تخریب اسلام را دارند خوار و ذلیل کرده و مجازاتی که سزاوارشان می باشد را بر ایشان نازل فرما . و هر فردی (چه سنی و چه شیعه) را که به اسلام و مسلمین و ترویج راه اسلام خدمت می کند او را جزای خیر عنایت بفرما . امین ما باید نفرت داشته باشیم از کسی که الله سبحانه و تعالی از او نفرت دارد و با او دشمن است و دوست داشته باشیم کسی را که الله سبحانه و تعالی از او راضی است و او را دوست دارد . موفق باشید و السلام ع

خدایا به تو پناه میبرم از شر نژادپرستی

و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته

عزیزخانی

واقعا باعث تاسف ، سرافکندگی و آبرو ریزی است که یک مقام برجسته ی مسلمان این حرکت قبیح حرام را انجام داده است . در عجبم او که خود یک مسلمان بوده چطور با این همه فضیلت و پتانسیل های خوبی که دین ما دارد و با وجود پیشوایان هدایتگر ما که در راس همه ی آن ها پیامبر عزیزمان(ص) قرار دارد، توانسته دست به چنین کاری بزند. به امید*ظهور امام زمان(عج) و شکستن بت ها در جهان کفر و بتهای منافق ننگین در جهان اسلام . از مطالب به جا و فوق العاده ی شما قبلا متشکرم. (جزاکم الله خیرا.)