آیاتحولات سوریه همان جنگهای آخرالزمان است؟نبردهای سوریه یاجنگهای آخرالزمان

 

 


بر اساس عقیده اهل سنت، طبق احادیث وارده، مهم‌ترین جنگ آخرالزمانی که به ظهور مهدی موعود منتهی می‌شود در بلاد شامات در خواهد گرفت و مبارزان حاضر در این جنگ‌ها زمینه‌سازان اصلی حاکمیت جهانی اسلام خواهند بود.

این در حالی است که بر اساس روایات وارده در مذهب تشیع، گروه‌هایی که در آخرالزمان با هدف آشوب در شامات سر برمی‌آورند بر باطل خواهند بود و امام عصر(عج) با شکست‌دادن آنها، زمینه برپایی حکومت جهانی عدل اسلامی را فراهم خواهدکرد.

پایگاه شهرخبردراین رابطه میگوید:
"حسن ابو هنیه" کارشناس اردنی جنبش‌های اسلام‌گرای خاورمیانه  با اشاره به تشدید اعزام تروریست‌های مسلح سلفی و وهابی از کشورهای مختلف به‌سوی سوریه، گفت: هدف از این لشگرکشی به شامات، مشارکت در جنگ‌های آخرالزمانی است که به ظهور مهدی موعود ختم می‌شود.

وی با اشاره به ویدئوهای منتشرشده وابسته به القاعده، افزود: هم‌اکنون گروه‌هایی مانند"جبهة النصرة لأهل الشام" با اهداف مختلف در سرزمین شام رحل اقامت افکنده و با نیت نابودی شیعیان، علویان و حکومت علوی بشار اسد، گرد هم آمده‌اند اما هدف نهایی آنان طبق کتاب‌های روایی مقدسی که با عنوان "الملاحم والفتن" در اختیار دارند فقط و فقط مشارکت در جنگ‌های منتهی به ظهور مهدی موعود است.

از: http://www.shahrekhabar.com/news/analysis/13507104600946/

/ 1 نظر / 11 بازدید
Habibullah Asem

سلام و درود به شما دوست عزیز بنده یکی از طرفداران بحث های آخرالزمانی هستم از طریق گوگل وبلاگتو پیدا کردم محتوای وبلاگتو خواندم خیلی عالی بود امیدوارم بحث ها و مقالات بیشتری در زمینه آخرالزمان پست کنی. تشکر از راه اندازی این وبلاگ عمر با برکت و پر از موفقیت برایت آرزو دارم