اینجاهمه یکسانند

به قبرستان گذر کردم کم وبیش   

 

     بدیدم قبر دولتمند و درویش


نه درویش بیکفن در خاک رفته  

     نه دولتمند برده یک کفن بیش

 

کامنت :

(آره همه به یه جا میریم ولی اینکه هر کسی چه جوری میره مهمه

افراد زیادی مسافرت می کنن اما یکی با اتومبیل و یکی پیاده

آیا این دو تا با هم شباهت دارن ؟ ؟ ؟ نه

مقصد هاشون یکیه ولی شیوه نقل مکان فرق داره

پس بزار تو زندگی حال کنیم)

پاسخ :

دوست عزیز! انرژی ها در جهان از بین نمی روند بلکه فقط از شکلی به شکل دیگر در می آیند.شما وقتی که یک سیب را از درخت می چینید این سیب حاوی مقداری انرژی است،شما این سیب رو می خورید تا گرسنگی شما رفع شود یعنی در حقیقت شما این سیب رو می خورید تا انرژی آن وارد بدن شما شود،توجه کنید،انرژی سیب از بین نرفته بلکه وارد بدن شما شده است و شما انرژی آن را در بدنتان دارید و شما آن انرژی را برای انجام فعالیت های خود مصرف می کنید،توجه کنید منظور از مصرف نابودی انرژی نیست بلکه همانطور که شما سیب را مصرف کردید انرژی آن وارد بدن شما شد ،انرژی شما هم هنگام انجام فعالیت هایتان وارد محیط می شود.
یک اصل دیگه هم هست  اینه که شما هر عملی که انجام میدهید به صورت موج(امواجی از انرژی در محیط انتشار پیدا می کنه و در کهکشان ها و زمین سیر می کنه و بر اشیا اثر می گذارد ولی نابود نمی شه(چون انرژی از بین نمی رود) و جالبه که این رو هم بدونید که می شود این امواج را برگرداند و به عمل تبدیلشون کرد چرا که الان دانشمندان دارن امواج صدای کوزه گران مصری رو از درون کوزه هایی که کشف کرده اند به صدا تبدیل می کنند.
و این همان گفته خداوند رو که گفته است که در قیامت اعمالشان ر
ا می بینند و می گویند این چه کتابیست که همه اعمال را در خودش ضبط می کند.
نکته آخراینکه عیش ونوش ولذات دنیایی ,تلخی آخرت رادرپی دارد وسختی ها ومرارت های دنیا شیرینی آخرت رابدنبال دارد.
باهمه این احوال آیاسزاواره که زندگی دوروزه دنیا رابالذات حیوانی سپری کنیم وبقول شماحال کنیم ولی عمرجاویدآخرت راازدست بدهیم وغرق درعذاب شویم؟!!!

 


 
/ 2 نظر / 6 بازدید
شناس

آره همه به یه جا میریم ولی اینکه هر کسی چه جوری میره مهمه افراد زیادی مسافرت می کنن اما یکی با اتومبیل و یکی پیاده آیا این دو تا با هم شباهت دارن ؟ ؟ ؟ نه مقصد هاشون یکیه ولی شیوه نقل مکان فرق داره پس بزار تو زندگی حال کنیم

محسن معنمدی

با سلام عاقبت به خیری مهم است یا علی