چگونه یک مدیرمردباکارمندزن اداره محرم شود؟ راه محرم شدن مدیر مرد با منشی زن! شیخ علی الربیعی طی فتوایی اعلام کرد:
بر تمام منشی های زن واجب است، سه بار به مدیرشان شیر بدهند تا در حکم مادرشان باشند و بتوانند کنار آن ها کار کنند.
منبع:
http://www.rouzegareno.ir


این مفتی وهابی یا آن قدر جاهل است که نمی داند این فتوا مساوی با فعل حرام است و یا قصدش مبارزه با احکام، بی ارزش کردن و کوچک جلوه دادن احکام حقیقی اسلام است.


 مضحک بودن این حکم از این جهات است:  اولا: مدیری  که به منشی  نامحرم است، چگونه می تواند قبل از محرم شدن، منشی را لمس کند و شیر بخورد؟!
 ثانیا: اگر منشی، شیر نداشت تکلیف چیست؟
 ثالثا: شیر داشتن مستلزم داشتن نوزاد است، حال اگر منشی نوزاد داشت و شوهرش هم زنده بود، آیا زن شوهردار می تواند به مدیرش آن هم به این طریق محرم شود؟!


این حکم نه تنها هیچ دلیل مستندی ندارد و تنها برداشت ها و علایق شخصی مفتی وهابی را می رساند، بلکه از هر جهتی که بررسی می شود جز تمسخر و خنده مخاطب نتیجه ای نخواهد داشت. سؤال که باید از این مفتی های وهابی پرسید این است که اگر همسر خود آنها به عنوان منشی مشغول به کار شود، آیا حاضرند همین حکم را برای همسرانشان بدهند


وهابیت یک مکتب نوساخته  است که خود را منتسب به اسلام می داند که توسط اتاق فکرهای بریتانیا برای تغییر ماهیت اهل سنت شکل گرفته است همچنان که برای انحراف تشیع فرقه بهائیت را به وجود آوردند که البته در میان جوامع شیعی با وجود نسخه کامل هدایت بشری و مرجعیت بیدار این انحراف رخ نداد.


ظاهرا وهابیت هدفی جز این ندارد که با فتواهای مضحک، احکام واقعی اسلام را به سخره بگیرد و کوچک جلوه دهد تا به این طریق احکام اسلامی را ناکارآمد نشان دهد؛ اقدامی که از آن، جز پشتیبانان غربی وهابیت کسی سود نمی برد.

/ 6 نظر / 6 بازدید
محمد جواد

چرا فتواهایی این مفتی ها فقط تو این موضوعات هست . مثلا در مورد محرم شدن یا اینکه زن ها نباید به خیار و موز دست بزنند . این ها در مورد نماز خواندن و روزه گرفتن فتوا نمی دهند ؟ [نیشخند]

محسن معتمدی

یکی از مبلغین فرقه ضاله بهائیت در ترویج عقاید ضاله خود اعلام می‌کند که امام زمان ظهور کرده است و از سوی دولت قاجار تیر باران شده است. یکی از مبلغین فرقه ضاله بهائیت در تکاپوی جذب مخاطب ادعای شهادت امام‌ زمان را مطرح می‌کند. به گزارش گرداب به نقل از جوان آنلاین، یکی از اعمالی که فرق ضاله همواره برای جذب نیرو از آن استفاده می‌کند، طرح دوستی است؛ به این گونه که وقتی در خصوص عقاید انحرافی خود صحبت می‌کنند مخاطب باید فکر کند که یک دوست دارد تجربیات شخصی خود را برای او بیان می‌کند. بنا بر این گزارش، یکی از مبلغین فرقه ضاله بهائیت با نام (خ پ) در سمنان ضمن نزدیکی خود به دختران دانشجو و معرفی خود به عنوان مربی خیاطی با طرح دوستی به تبلیغ فرقه ضاله بهائیت می‌پردازد. نامبرده در ادامه ترویج عقاید ضاله خود اعلام می‌کند که امام زمان ظهور کرده و از سوی دولت قاجار تیر باران شده است و اکنون نوابشان یعنی سرکردگان بهائیت، متولی امور دینی مردم در جهان هستند. منبع: www.gerdab.ir/fa/news/3937

ستاره امید

سلام . مطلب جالبی بود منم یه مطلب جالب درمورد " هولوکاست ایرانیان" نوشتم اگه ممکنه یه سر بزنید و ملاحظه کنید یاعلی

ط . ر

بسیار خوب است که برای بیدار شدن ذهن مخاطب مثالهایی از این دست برای شناخت هر چه بیشتر وهابیت می زنید اصولا آیا این وهابی ها انسان هستند که حالا مسلمان باشند یا خیر؟؟؟