بلوتوث

 

امروزه در خیلی از موارداستفاده از بلوتوث به این گونه است که در مکانهای شلوغ و پر رفت و آمد بلوتوث خود را روشن می گذارند تا اینکه یک ناشناس چیزی برای آنها ارسال کند که اغلب این افراد فایلهای آلوده به مطالب شهوانی را رد و بدل می کنند .


این رابایدبدانیم سازندگان فحشا از زمینه های موجود در شخصیت جوانها مثل  کنجکاوی و نفس گرائی و تفریح آنها استفاده می کنند و تصاویر مستهجن ، لحظه های خصوصی افراد ( که راضی به پخش آنها نیستند ) و تمسخر افراد و گروهها را مانند ویروس وارد دستگاه گیرنده فکری و فرهنگی آنها می کنند ، آیا فکر نمی کنید پخش اینگونه بلوتوثها چیزی جز اشاعه و شیوع فحشا است که خداوند تبارک و تعالی وعده عذاب دردناک برای آن داده است .

در دین ما اولیای خداگفته اندکه همه چیز ارزش دیدن ندارد بلکه بعضی تصاویر در روح و شخصیت تو اثر تخریبی دارند. اما یک سئوال ، شما ممکن است در ابتدای امر هر چیزی را در گوشی همراه خود بریزید اما حتما همه آنها را نگه نمی دارید و بعضی را پاک می کنید اما می دانید که هر چیزی که می بینید در کتاب روح و قلب شما ثبت می شود و معمولا قابل پاک شدن نیست حالا با این وجود باز هم به هر صحنه ای که هزاران انسان کثیف دست اندرکار آن بوده اند نگاه می کنید ؟
اکثر بلوتوثهای مخرب دارای تصاویر شهوت انگیز هستند که توجه جوانان کم اراده را به خود جذب می کنند.

مواظب باشیم باانتشاربلوتوث بدمشمول این آیه نگردیم:


 " ... و لا تعاونوا علی الاثم و العدوان و اتقوا الله اِنَّ الله شدیدُ العقاب "           
یکدیگر را در گناه کردن و دشمنی کمک نکنید و از خدا بترسید که

مجازات خدا سخت است . سوره مائده آیه 2

/ 1 نظر / 7 بازدید
علامت سوال

سلام آقای خدمتی در اینترنت می گشتم که به این متن برخوردم . شما هم مطالعه فرمائید و جواب اینجانب رو بدهید : خلاصه فیلم موهن،فیلمی که مسلمانها ادعا کردند توهین آمیز بوده است به درخواست شما عزیزان: ------------------------------------------------------------------------- - فیلم ابتدا با صحنه هایی از حمله مسلمانان سلفی به محله های مسیحی نشین مصر شروع می شود... - حضرت محمد به نزد خدیجه می رود و با نگاه به درون واژن خدیجه دخترش را میبیند. این روایت درکتاب صحیح بخاری نقل شده است. - سپس حضرت محمد با الاغی روبه رو می شود که که او را اولین حیوان مسلمان می نامد که نامش جبار است! این روایت در کتاب تاریخ طبری نقل شده است. - حضرت محمد به یارانش دستور کشتن مردان قبایل غیر مسلمان و غنیمت گرفت زنانشان را می دهد. ( آیات .3.4.5. سوره حشر) این روایت به وضوح در قرآن ( سوره نساء وسوره بقره ) و کتب تاریخی اسلامی درج شده است. - سپس با آوردن آیاتی زنان مختلف را برای خودش حلال میکند چیزی که در سوره احزاب شاهد آن هستیم..! (قران .آیه ۵۰ . سوره احزاب) - سپس با یک یهودی مجادله کرده و او را به خاطر عدم پذیرش اسلام به خارج از عرب