روز9دی


مطمئن باشید که روز نهم دىِ هم در تاریخ ماند؛ این هم یک روز متمایزى شد. شاید به یک معنا بشود گفت که در شرائط کنونى - که شرائط غبارآلودگىِ فضاست - این حرکت مردم اهمیت مضاعفى داشت؛ کار بزرگى بود. هرچه انسان در اطراف این قضایا فکر میکند، دست خداى متعال را، دست قدرت را، روح ولایت را، روح حسین بن على (علیه السّلام) را مى‌‌‌بیند..

حضرت آیت اله خامنه ای

 

 


 
سناریویی با صحبت های یکی ازمسوولین نظام و با تاکید ویژه و مشکوک! بر احترام به رای مردم قبل از انتخابات شروع شد، با مصاحبه عفت مرعشی بعد از دادن رای در حین انتخابات رونمایی شد، با کنفرانس خبری شتاب زده میرحسین موسوی قبل شروع شمارش آرا!ادامه پیدا کرد، با ارسال پیام تبریک محمد خاتمی تثبیت شد و با سکوت معنادار آقای هاشمی تایید شد!
 
اما ماموریت چه بود: انجام کودتا با رمز ( تقلب ). ادعایی که شاید تنها سند موجودش را می توان در استدلال پولادین روشنفکرترین زن ایرانی جست و جو کرد: ( چونمن لر هستم ! و همسرم داماد لرها!! پس نمی شود لر ها به همسرم رای ندهند!!!!).
 
بی شک نقطه عطف اتفاقات آن برهه را می توان 29 خرداد، یعنی سخنرانی با صلابت و سراسر هوشمندانه رهبر فرزانه انقلاب دانست که حجت را بر همه تمام کرد. هر چند فتنه گران تمام تلاش خود را می کردند تا با کشته سازی فضا را غبار آلود نگاه دارند اما گویا همه ی نقشه هاشان نقش بر آب شده بود بطوری که آقای هاشمی مجبور شد در 26 تیر 88 به نحوی پرچم سفید را بالا ببرد و اعلام تغییر تاکتیک کند. اما این بار ماموریت چه بود: بازگشت و تلاش برای نفوذ مجدد با رمز(( وحدت ملی)) که البته این شعار به انحای مختلف تا امروز در مجموعه دایره لغات ایشان بیشترین کاربرد را دارد .


اما نکته پایانی:
 
امروز صداهای به گوش می رسد  مبنی بر دست و پا زدن جریان
فتنه برای بازگشت بدون هزینه در انتخابات آینده، که با نگاهی سطحی می توان ماهی گرفتن از آب گل آلود نوسانات اقتصادی اخیر را در انگیزه های آنان مشاهده کرد. عده ای بر طبل این ادعا می زنند که حاضر نیستند در باره رمز آشوب سال 88 یعنی ((تقلب))که 7 ماه مستمر آن را فریاد می زدند، حتی یک جمله بگویند، نمی دانیم چرا میترسند!!؟
 
گویا این جریان ازمنافقین هم پرروتر هستند چون آن جماعت بعد از فتنه ای که ایجاد کردند گریختند امااینها ایستاده اند و حتی غر می زنند که چرا کسی به آنها اهمیت نمی دهد! شاید هنوزامید دارند که بتوانند با حربه ای، بدون هزینه در داخل حاکمیت نفوذ کنند و ماموریت نیمه کاره خود در زمینه وطن فروشی که به آنان سپرده شده را انجام دهند.

 

/ 3 نظر / 26 بازدید
الهدایه

سلام 9دی ،آنان که گول خوردن آنان که رفتند طرف دشمن یا شیطان یه سر هم به ما بزن