یک فیلم ضدایرانی

 

 

فیلم ضد ایرانی (ایرانیوم)

 

ایرانیوم نام فیلم مستندی است که توسط رافائل شور - یک محافظه کار خاخام اسرائیلی – کارگردانی شده است. صندوق کلاریون تولیدکننده مستند جهاد سوم، در جدیدترین پروژه “ایران هراسی اتمی” با تلفیق دو واژه ایران و اورانیوم، مستند “ایرانیوم” را ساخته که ایران را خطرناک‌ترین تهدید اتمی جهان معرفی کرده است.کارگردان ایرانیوم، ایران را به عنوان یک خطر هسته ای برای جامعه جهانی معرفی کرده است. در سایت اختصاصی این فیلم مستند ادعا شده است:«از شروع انقلاب اسلامی در سال ۱۹۷۹ ایران دشمنی تمام عیاری را برای غرب به نمایش گذاشته و با ایدئولوژی افراطی خود بیشتر از ۳۰ سال است که جهان را تهدید می‌کند و ما معتقدیم که این مستند مهمترین و به موقع‌ترین فیلمی است که ما می‌توانیم درحال حاضر بسازیم. »

شهره آغداشلو بازیگر ایرانی الاصل مقیم آمریکا که پیش از این فیلم ضد ایرانی سنگسار ثریا میم را در کارنامه خود داسته است، اینبار در مستند ایرانیوم، در مقام راوی قصد دارد جهان را نسبت به خطر ایران و ایرانی هشدار بدهد.

نکته جالب در این مصاحبه‌ها حضور تعدادی ایرانی خائن در این پروژه ایران­هراسی است. مانند:«محمدمحسن سازگارا» و«امیر فخرآور» می باشد.

ساخت این مستند در شرایطی است که رژیم اشغالگر قدس و بعضی از کشورهای اوپایی و آمریکا هزاران بمب هسته ای در انبار های خود ذخیره دارند و در تاریخی نه چندان دور از این گونه سلاح ها استفاده هم کرده اند! و هزاران نفر از مردم دنیا را از بین برده اند و اختلالات و بیماری های لاعلاجی را حتی در نسل های بعدی این قربانیان سبب شده اند حال با استفاده از تبلیغات مختلف خواستار ایجاد جنگ روانی علیه برنامه صلح آمیز هسته ای جمهوری اسلامی ایران هستند.

این فیلم دارای یک نکته بسیار حائز اهمیت است. البته می توان نام این نکته را یک گاف بزرگ هم نامید. در این فیلم برای آنکه مخاطب هیچ شک و شبهه ای به دل خود راه ندهد با یک حرکت شیطنت امیز و البته آماتور این دو تصویر را به دنبال هم نمایش داده است.

سوال:

تصویر زیرین برای همه ما آشنا ست.بنظرشما ارتباط آن با تصویر بالا چیست؟

/ 3 نظر / 7 بازدید
پرتال جامع تبلت ایرانیان

سلام خدمت شما دوست عزیز وبلاگ زیبایی دارید. شما هم از وب سایت ما دیدن کنید پرتال جامع تبلت ایرانیان ( 1st. Iranian Tablet Portal ) www.Tabletir.com ads@tabletir.com *********************************** اخبار، دانلود، بررسی های تخصصی... www.TabletIR.com صحفه اصلی پرتال www.Forum.TabletIR.com تالارگفتگو پرتال در صورت امکان سایت مارا در وبلاگتان لینک کنید برای تبلیغات با ما تماس بگیرید : Ads@TabletIR.com

ستاره امید

سلام. قسمت نشد تشکر بابت تذکر برای قالب وبلاگ

زیرپوست شهر

احرکت شیطنت آمیز این فیلم در این جاست که این صحنه جنایت را با تکه اول سخنرانی پشت سر هم آورده است. ” بریزید خون ها را !!!!” ” Come and bleed for us” . امام این سخن را خطاب به عوامل تروریستی اوایل انقلاب فرمودند و منظورشان این بود که هر قدر مردم ما را ترور کنید بیشتر آگاه میشوند. اما این زیرنویس موزیانه به این معناست که : برای ما خون بریزید. زنده ماندن این نهضت با این کشت و کشتار های ما محقق می گردد. و در این صورت است که رابطه عجیبی با تصویر زیرین پیدا می کند. و اینگونه ذهن مخاطب را مغلوب می کند.