سرزمین اسفندیار!

سالهاپیش عربهای وهابی باکمال وقاحت کشورعربستان سعودی رابنام خانواده خودسندزدندونامش راگذاشتند:عربستان سعودی.

این هفته دراقدامی مشابه روزنامه ایران نام میهن اسلامیمان رابه نام اسفندیارسندزد.بعدازاون هم برخی رسانه های دولتی به شیوه های مشابه دراین زمینه نشریات خودراصفحه ارایی نمودند.

خداییش تواین اوضاع واحوال فرارسیدن بهار!! شماازشنیدن نام اسفندیاربیادکی می افتید؟اسفندیارشاهنامه یا...؟

/ 5 نظر / 9 بازدید
علی

سلام یک رو باش -یادت بیاد وقتی عکسهای احمدی نژاد را چسبونده بودی به ماشینت و مانور می دادی .شایدم شم سیاسیت مشکل داره .شایدم نون را به نرخ ....

آشنای غریبه

من همون اول یاد اسفندیار (علیمحمد) افتادم و قبض هیئت حضرت قاسم ع

ستاره امید

لطفا قبل از اینکه مطلب بزنید اندکی در موردش تحقیق کنید؛ "در برخي روايات تاريخي يكي از زادگاه هاي اسفنديار از شخصيت هاي شاهنامه فردوسي، منطقه طبرستان (بخشي از سرزمين ميان كوه البرز و درياي مازندران) يا همان مازندران كنوني عنوان شده است كه البته اين شخصيت مدتي را نيز در سرزمين مذكور گذراند." مقصود از تیتر مذکور، سرزمین مازندران است که در متن خبرهم توضیح داده شده است، نه سرزمین ایران. متن بالا کپی بخش ابتدایی مطلب روزنامه ایران می باشد. انشاالله که موافقت یا مخالفت ما با گروه یا فردی، موجب خروج از جاده انصاف و عدالت نگردد. موفق باشید.

علی

سلام با گفتن اینکه ملاک حال فعلی افراد است خودتون را از اشتباهاتی که کردید مصون نکنیداین حرفا بچه گونه است .از اول برو تحقیق کن وخوبشو انتخاب کن تا بعدا پشیمون نشی .یک تار موی موسوی به همه این آقای رئیس جمهور که طرفدارش هستی می ارزه .

ستاره امید

منم خواستم یه مقدار شفاف سازی کنم در مورد این خبر. ممکنه که حق با شما باشه یاعلی