آیا چاوز رجعت خواهدنمود؟

بنا به روایات مشهور، کسانی در زمان ظهور رجعت می‌کنند که یا مؤمن خالص باتقوا باشند و یا کافر معاند؛ هر چند ‌در روایاتی دیگر، عده‌ای که به سبب اعتقادات خود مورد ظلم قرار گرفته‌اند نیز در این شمار آورده شده‌اند و یا اینکه در روایاتی دیگر آمده است که در زمان حکومت امام زمان (ع) هر مؤمن که بخواهد، می‌تواند به دنیا بازگردد.

هوگو چاوز، رئیس‌جمهور فقید ونزوئلا، یک سوسیالیست قرن بیست و یکمی است که با رأی مردمش به ریاست جمهوری برگزیده شده‌ و به رغم انگ کمونیستی که عده‌ای از سر غرض به وی می‌چسبانند، مانند بسیاری دیگر از اهالی آمریکای لاتین، ظاهرا یک مسیحی معتقد بوده است.

آقای احمدی‌نژاد در بخشی از پیام تسلیت خود می‌نویسد: «تردید ندارم که او بازخواهد گشت و به همراه همه صالحان و حضرت مسیح (ع) و تنها باقیمانده از نسل پاکان، انسان کامل، خواهد آمد و جامعه بشری را در استقرار صلح و عدالت کامل و مهربانی و کمال یاری خواهد کرد‌».

رئیس‌جمهوری اسلامی ایران، مسئول انجام بعضی مسئولیت‌های رسمی از قبیل پیام تسلیت برای مقامات خارجی و مانند آن است. ایشان اختیاراین راداردکه در مراسم چاوز در ونزوئلا نیز شرکت کنند ولی موضوع مهدویت و فهرست افرادی که رجعت خواهند کرد بسیار حساس‌تر از آن است که بتوان به راحتی در مورد آن اظهارنظر کرد.

درپایان بدنیست امروزکه ملت! عزادارایشان است نگاهی هم به پیام حجت الاسلام بهمن شریف زاده روحانی نزدیک به مشایی نگاهی بیندازیم. به گفته تابناک وی در صفحه شخصی خود درفیس بوک اینگونه مرگ هوگوچاوز راتسلیت میگوید::«ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون...تسلیت به مناسبت درگذشت بسیجی واقعی عصر،‌ آقای هوگو چاوز»!

/ 4 نظر / 6 بازدید
parscloop.com

سلام دوست عزیز ! قالب جدید سایتم آماده شد لطفا بهم سر بزن و نظربده اگه هنوز لینکم رو ثبت نکردی ، منو با اسم : پارس کلوپ لینک کن و بگو با چه اسمی لینکت کنم ممنون ، منتظرت هستم

MEB

این احمدی نژاد آخر دولتی گند زده به همه مقدسات ما و همه کارهای خودش

میلاد

سلام آقا معلم.. من تو این بحثا سیاسی نیستم ولی دیگه خیلی دارن پاشونو از حد خودشون فراتر میذارن.... شما یخورده نصیحتشون کن....