نتایج مسابقات قران آران وبیدگل درسال1389

سی وسومین دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم شهرستان آران و بیدگل با شناخت نفراتبرتر درمحل کانون فرهنگی تربیتی عربیان به کار خود پایان داد.

دررشته حفظکل قرآن آقای'حامد مهرآبادی' و خانم  'ام هانی خدمتکار' توانستند مقام نخست این مسابقات را به خود اختصاص دهند.
'میثم امیری' و' زینب نراقی' در حفظ 20 جزء، 'علی اصغر قدیری مفرد' و ' فضه صالحی' در حفظ 10 جزء قرآن کریم به عنوان نفرات برتر این مسابقات انتخاب شدند. 
'هادی حیدری' و 'محدثه رضایی' در حفظ 10 جزء شکوفه ها ، 'مهدی مداحی' و 'زینب امین پور' در حفظ پنج جزء و 'علی بذر افشان' و 'فریده امین' در حفظ 5/2 جز را به عنوان نفرات برتر این رشته اعلام کرد. 

دررشته مفاهیم  آقایان عبدالعظیم خدمتی و خادم زاده به ترتیب رتبه های اول ودوم راکسب نمودند.
 در رشته قرائت بزرگسالان نیزآقای 'حسن احمدی زاده' وخانم ' زهرا دشتی' به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.
'مهدی عباسیان' و 'زهرا ستاری' در رشته ترتیل و 'سید مهدی حسین خواه'در رشته قرائت شکوفه ها و 'محمد جواد نصیری' و 'زهرا سلمانی' هم در رشته ترتیل شکوفه ها هم به عنوان نفراول این دور مسابقات معرفی شدند. 
برگزیدگان این دوره از مسابقات به مرحله استانی راه می یابند.
این دوره از مسابقات با حضور 130 قاری و در دو بخش خواهران و برادران در رشته های قرائت، ترتیل، مفاهیم وحفظ (کل،20 جزء، 10 جزء، 5 جزء و 2.5 جزء) قرآن کریم در دو گروه سنی زیر 16 سال و بزرگسال به مدت دو روز در شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

 

/ 3 نظر / 6 بازدید
کریمی

سلام خسته نباشید حال ملک عبدالله وخیم شده است و این روزها ترافیک تماس ها ی پادشاهان بحرین و یمن و مصر و... با مقامات سیاسی عربستان است و مدام جویای احوال او هستند... قبلا درباره مرگ ملک عبدالله و آمدن آقا از زبان امام صادق ع سخن گفته بودید آیا منبع اصلی حدیث را می دانید؟ دیگر این که شنیده ام به روایتی مرگ عبدالله در ایام حج است آیا دزست است؟ جواب را در وبلاگم بگذارید ممنون

کریمی

درباره ولادت امام علی النقی از کجا می توانم شعر و سخن درباره ایشان ژیدا کنم؟ شعرهایی که یک کودک دبستانی بتواند خوب آن ها را بخواند؟

فرزین

با سلام وبلاگ نويس گرامي نام وبلاگ شما در وبلاگستان شهر درج شد. شما نيز وبلاگستان شهر در فهرست لينك هاي خود بگذاريد. با مراجعه به وبلاگستان از تازه ترين وبلاگهاي به روز شده آران و بيدگل(همراه با عنوان و چندسطر از آخرين پست ارسالي هر وبلاگ)با خبر شويد و يا با وبلاگهايي كه تاكنون نمي شناخته ايد آشنا شويد .تاكنون بيش از 140 سايت و وبلاگ در فهرست وبلاگستان قرارگرفته است. باسپاس. وبلاگستان شهـــــــــــــر:http://blogestan89.blogspot.com