مشروب خواری درجامعه ایرانی اسلامی

 

شوک آورترین خبر هفته را باید مصرف 420 میلیون لیتر الکل در کشور دانست که چند روز پیش  معاون وزیر بهداشت اعلام کرده بود؛ خبری که تا به امروز هنوز تکذیب نشده و حتی توضیحی به همراه نداشته تا از سقوط بسیاری از مبانی اخلاقی در جامعه نگران نشویم و به این باور نرسیم که اوضاع جامعه ایرانی از بسیاری جوامع دیگر خراب تر است و همه به روی خود نمی‌آوریم!

ترسناک تر آنجاست که این آمار درباره جامعه ای اسلامی بیان می‌شوند که الکل در آن علاوه بر ممنوعیت های قانونی، حرمت دینی هم دارد و به قدری برای مصرف نکردنش هشدار و زنهار وجود دارد که نمی‌توان مصرف کنندگان الکل را به مانند معتادان به مواد مخدر، بیمار خواند، بلکه همگی مجزم هستند؛ مجرمانی که اگر فرض را بر صحت آمار ارائه شده توسط معاون وزیر بدانیم، باید قبول کنیم شمارشان بسیار زیاد است و به نوعی توان جلب و محاکمه شان را نداریم و باید با وجودشان کنار بیاییم!

/ 3 نظر / 95 بازدید
همراه رایانه

همراه رایانه مرکز پاسخگویی مشکلات رایانه ای و موبایل (شبانه روزی) تلفن تماس سراسر کشور :9099070345 آدرس سایت : http://poshtyban.ir/

مریم

[گل] مرکز نرم افزارهای تبلیغاتی[گل] http://mnti.ir -------------------------------------------------------------------------- http://linkbox.mnti.ir تبادل لینک اتوماتیک

مجتبی257

سلام. این امار مغایر آمار سازمان بهداشت جهانی است.(تقریبا یک دهم است) این عدد مغایر آمار اعلام شده نیروی انتظامی نیز می باشد. سوما همه این مطالب اخیرتان اخبار حاشیه ای مملکت است چرا از خبر اول مملکت تفسیری کار نمی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟