تکنولـوژی فکر

 

تکنولـوژی فکر

 

- در دنیای انسان همه چیز از فکر او آغاز میشود و فکر مبدا تحول و خلق هر پدیده ای توسط اوست و انسان همان است که می اندیشد و اگر انسان ها به دنبال موفقیت،خوشبختی و نشاط در زندگی خود هستند باید بدانند که آدمی تنها در سایه تولید افکار درست،مثبت،خلاق و هدفمند و روحیه آفرین است که می تواند به دستاوردهای عالی برسد و شاهد سعادت و خوشبختی را در آغوش بگیرد.

- تخیل خود را به فکر تبدیل کنید،فکر خود را به مرحله آرزو برسانید،برای آرزوی خود امید ایجاد کنید،امیدواری را به خواسته خود تبدیل کنید و خواسته را با دنیایی از هیجان و اشتیاق به اشتیاق سوزان برسانید و بدانید که اشتیاق سوزان به همراه ایمان به موفقیت،آنجا که در کنار اقدام قرار میگیرد قطعا حاصلش رسیدن به هدف و موفقیت است.

- انسانی که مرتبا روی بدبختی ها و زشتی های زندگی متمرکز میشود، زندگیش به قهقرا میرود و کسی که مرتبا به زیباییهای زندگی و نقاط امیدبخش تمرکز میکند، زندگیش قرین سعادت و موفقیت میشود و این خاصیت تمرکز است.

- زندگی شما بازتاب افکارتان است اگرافکارتان را تغییردهید، زندگی تان متحول می شود.

- اندیشه های زیبا حاصل باورهای زیباست.     

         

/ 2 نظر / 8 بازدید
احسان صباغی

سلام و درود [گل] متن جالبی بود . با مقاله « بحثی در باره فیلم های آموزشی از منظر تکنولوژی آموزشی » یا « سینما نان دارد ... یادگیری نان ندارد » كه به مناسبت افتتاحیه «سی و‌هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم های علمی و آموزشی رشد (10 تا 17 آبان87 ) » با ديدگاهي تحليلي و انتقادي تهيه شده به روز هستم . فرصت کردید سری بزنید . پایدار و پیروز باشی .

مصطفی

[گل]