بالاخره صدای ملت ازخانه ملت برخاست


 

اینجا خانه ملت است، سروصدا و هیاهو همه جا را فرا گرفته است. احمد توکلی و علی مطهری استارت را می زنند.

احمد توکلی که به عنوان اولین ناطق موافق استیضاح شیخ‌الاسلام در جلسه علنی صبح روز یکشنبه صحبت می‌کرد در بخشی از وقت خود برای نطق درخواست پخش فایل صوتی دیدار برخی از نمایندگان و مدیران با مرتضوی را در صحن علنی مطرح کرد.

انگار قرار است بار دیگر فضای کشور را ملتهب کنند. درست به نتیجه می رسند و احمدی نژاد هم در یک اقدام فایل صوتی از برادر رئیس مجلس رو می کند که این امر التهاب مجلس را به همان جایی می رساند که برنامه ریزان و طراحان دنبالش بودند.

در نهایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز یک‌شنبه پارلمان و در جریان بررسی طرح استیضاح وزیر کار،تعاون و رفاه احتماعی بعد از استماع توضیحات شیخ‌الاسلامی وزیر کار،تعاون و رفاه احتماعی و سخنان موافقان و مخالفان وی، با 192 رأی موافق، 56 رأی مخالف و 24 رأی ممتنع از مجموع 272 نماینده حاضر، با استیضاح شیخ‌الاسلامی موافقت ‌کردند.

بر این اساس شیخ‌الاسلامی نمی‌تواند به فعالیت خود در ساختمان وزارت کار،تعاون و رفاه احتماعی در خیابان "آزادی" ادامه دهد و وکلای ملت وزیر کار را بیکار کردند.

احمدی نژاد در حالی روز گذشته ، پروژه اختلاف را علنی کرد که همین چند وقت پیش رهبر انقلاب تاکید کردند: «از امروز تا روز انتخابات هرکس احساسات مردم را در جهت ایجاد اختلاف بکار گیرد قطعا به کشور خیانت کرده است.»

یکشنبه علی لاریجانی ، رئیس مجلس شورای اسلامی ، صریح ترین نقدها را «در حضور احمدی نژاد درباره احمدی نژاد» مطرح کرد و از بی اخلاقی ها و قانون گریزی ها سخن گفت و تصریح داشت که مشکل مملکت ما نیز همین است.

 لاریجانی با اظهاراتی آرام ، شمرده و مستظهر به قانون و  البته و با صلابت او را بی اخلاق و مافیایی خواند و گفت با انتشار این فیلم مردم شخصیت احمدی نژاد را بهتر شناختند.


 

/ 6 نظر / 6 بازدید
پریسا

سلام به دوست خوبم.منم اومدم سر زدم. حتما بیا که کلی مطلب آپدیت کردم

آشنا

غصه نخور شغل جدید ایشان معاون اولی رئیس جمهور خواهد بود!

شب هشتم

سلام جسارتا باید بگم صرف نظر از اعمال هر دو طرف: نظر شماست...

ستاره امید

جالبه. بیان حقایق توسط رئیس جمهور میشه بداخلاقی، توهین های آقای لاریجانی به منتخب ملت میشه نقد صریح!!! عجب مطلب منصفانه و عادلانه ای زدی حضرت استاد!

میر سدعلی

ضمن عرض سلام و معذرت متأسفانه عده ای نقطه ضعف رئیس جمهور رو خوب شناخته اند و از اون دارن سوء استفاده می کنن و پروژه تخریب گفتمان انقلاب رو که توسط دشمن و بعضی زخم خوردگان از همون ابتدای این دولت کلید خورده رو تکمیل می کنند. بنده از بعضی رفتارهای رئیس جمهور دفاع نمی کنم، ولی قضاوت منصفانه چیزیه که از امثال شما توقع داشتیم و داریم. یا حق

میر سدعلی

ضمن عرض معذرت، پیشنهاد می کنم صحبت های امام خامنه ای رو در دیدار با هیئت دولت، که حدود 5 ماه پیش بود رو با دقت مطالعه کنید و ببینید دیدگاه ایشون نسبت دولت چیه! دقت کنید که این صحبت ها در چه موقعیت زمانی بیان شده است. یاحق