عیدرمضان آمدوماه رمضان رفت

 

تبریک

 

عید فطر روز پاداش گرفتن و رویت رحمت الهی بعد از ماه رمضان است.


مقام معظم رهبری

کم کم غروب ماه خدادیده میشود
صدحیف که این بساط برچیده میشود
دراین بهاررحمت وغفران ومعرفت
خوشبخت آن کسی است که بخشیده میشود
صدای پای عید میآید و دل مومن بر سر دو راهی آمدن عید رمضان و رفتن ماه رمضان بلا تکلیف است. از آمدن آن یک دل شاد باشد یا از رفتن این یک محزون؟ عید فطر پاکترین و عیدترین عیدهاست چرا که پاداش یک ماه عبادت و شست و شوی جان در نهر پاک رمضان است.
خداوندا تو را شاکریم که یک ماه میهمان و این اجازه را به ما دادی تا سحرها عاشقانه با تو سخن بگوییم و درد دلمان را با تو بگوییم و اکنون روز اول شوال را بر ما عید گرداندی.


پیشاپیش فرارسیدن عیدصیام ،عیدبندگی ودلدادگی،عیدفطررابه همه ایرانیان مسلمان بویِژه خوانندگان عزیزتبریک میگویم.

/ 2 نظر / 19 بازدید
هزار نکته

سوگواره به اطلاع ادب دوستان عزیز می رساند : مراسم چهلمین روز درگذشت استاد اقلیم ادب شاعر وپهلوان بلند آوازهء معاصر شادروان محمد عظیمی عصر روز عید فطر از ساعت ۵.۵ الی ۷ عصر در مسجد باغ علوی بیدگل در جوار منزل آن شاعر وارسته برگزار می گردد.لطفا دوستان اطلاع رسانی کنند.

بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345436941.79