دنیای عجیب داعشی ها

 

 

پارتی بازی برای عملیات انتحاری ورفتن به بهشت!

 

ارتقای مقام در اداره کار سختی است و زمانی که رئیس اداره، سمت‌های مهم را به دوستان و خویشاوندان خود می‌دهد، این کار سخت‌تر هم می‌شود. در حکومت داعش که نیروهای زیادی در توهم رسیدن سریع‌تر به شهادت در راه اهداف ابوبکر البغدادی هستند، گزارش‌هایی منتشر شده که سعودی‌ها، لیست انتظار عملیات انتحاری را دستکاری می‌کنند تا خودشان در انتحار کردن از اتباع کشورهای دیگر پیشی بگیرند.

حتی در دنیای عجیب خلافت داعشی هم، مهار پارتی‌بازی کار سختی است.

ادعای پارتی‌بازی به نفع سعودی‌ها را کمیل ابوسلطان الداغستانی، یکی از شیوخ هوادار داعش  منتشر کرده است که بسیاری از اطرافیانش برای کمک به داعش به عراق و سوریه رفته‌اند.

به نوشته کمیل، سعودی‌ها با پارتی‌بازی، نام نزدیکان خود را در فهرست افراد منتظر انجام حملات انتحاری جلو‌تر می‌برند.

داعش در کتابچه‌ای صد صفحه‌ای به زبان انگلیسی، مسیر رسیدن افراد به فرصت انجام عملیات انتحاری را توضیح داده است. مانند هر رقابت دیگری، متقاضیان ابتدا باید در پایگاه‌های آموزشی وارد شده و سپس توانایی خود را در میدان رزم نشان دهند تا مجوز ثبت نام خود در فهرست متقاضیان انجام عملیات انتحاری را دریافت کنند. در کتابچه مزبور به متقاضیان توصیه شده که شکیبا باشند.

به گفته کمیل، فهرست متقاضیان عملیات انتحاری چنان طولانی شده که در بسیاری موارد، متقاضیان قبل از اینکه به آرزوی خود برسند، در میدان نبرد کشته می‌شوند؛ البته به استثنای آنهایی که می‌توانند از پارتی استفاده کنند!

/ 0 نظر / 47 بازدید