چوب خدا

تلنگری برخودمان

زمانه عجیبی است . ابرهای تیره و تار گناه فضا را برای زندگی تاریک کرده هر کجا را نگاه میکنی احساست این است که شعله های جهنم به طرفت زبانه میکشد . تیرهای نامرئی دشمن ازهرسواندیشه واعتقادوفرهنگ را نشانه رفته اند.

اینترنت و ماهواره و امپراطوری رسانه‌ای غرب با تمام قوا به میدان آ‌مده و تضعیف بنیه اخلاقی و اعتقادی جامعه اسلامی به خصوص جوانان را هدف قرار داده و با سرعت و شتاب پیش می‌آید.

 فرقه‌های انحرافی به خصوص وهابیت و بهائیت و همچنین مبلغین مسیحیت با سرمایه‌گذاری کلان و استفاده از تمام قدرت و با برنامه‌ کاملاً حساب شده و علمی به میدان آمده و جوانان معصوم و پاک این سرزمین را به سوی خود فرا‌می‌خوانند

.فرهنگ مصرف گرای ایرانی تشنه ی تکنولوژی روز است و از تکنولوژی فقط مدل بالاتر گوشی و سی پی یو ی پر سرعت تر و کارت گرافیک با توان بالاتر را می داند و می خواهد.تکنولوژی بلوتوث که از جمله ی انقلابات دنیای ارتباطات بود این روزها در ایران بازار گرمی دارد.

تلفن همراه کارکرد اصلی خود را از دست داده و بیشتر از دریچه فرهنگی و تربیتی قابل تأمل و مطالعه است تا فنی.

اگر در گذشته به کنترل دستگاه‌های CD، ماهواره، نوارهای مبتذل کاست و فیلتر گذاری اینترنت می‌بالیدیم امروز زمینه‌ای برای کنترل نمانده است.

فیلتر‌شکن‌ها به آسانی فیلترهای اینترنت را در می‌نوردند، بلوتوث‌های مستهجن و غیر اخلاقی در کوتاه‌ترین زمان و با کم‌ترین هزینه از طریق تلفن‌های همراه در اختیار جوانان و نوجوانان کم سن و سال قرار می‌گیرد.

«موسیقی رپ» ذهن فرزندان ما را اشغال کرده و آ‌نان را به ابتذال و بیهودگی کشانده و همچون مار خوش خط و خالی در بدنه فرهنگی ما نفوذ کرده است.

 دیدن کودکان و نوجوانانی که در گوشه وکنار شهر به انتقال فیلم وعکس از طریق بلوتوث وگوشی موبایل مشغولند صحنه های عادی شده است . نه می شود مثل بعضی کشور ها این تکنولوژی راحرام اعلام کرد ونه می توان باپند ونصیحت مانع استفاده نابجا از آن شد.

آره ما دانسته و ندانسته سر سفره شیطان نشسته ایم و داریم از کادوی جهنمی شیطان که چیزی جز گناه و معصیت نیست به هم تعارف میکنیم .

جوانان پاک و معصوم این مرز و بوم در معرض مبتذلترین و زشت ترین صحنه های گناه و بی بند و باری قرار گرفته اند . فقط می شود پیش بینی کرد که آینده جالبی نخواهیم  داشت.بیایید تادیرنشده فکری به حال خود وفرزندانمان بکنیم .

 وگرنه بنا به قاعده مکافات عمل باید منتظر بلا  و عذاب الهی باشیم مگر اینکه خدا عنایت کند. پس تا دیر نشده به دامان خدا برگردیم و توبه کنیم .یادمان باشد از نظر شرعی نگاه کردن به این گونه فیلمها و عکسها و همچنین تکثیر و توزیع ان حرام است .یقینا یکبارهم که شده این کلام وحی راخوانده ایم:

(ولاتعاونوا علی الاثم والعدوان=درانجام گناه بایکدیگرهمکاری نکنید)

 

هر کسی که جز به حق کاری کند        یاخلاف حکم قران دم زند

                عاقبت گردد گرفتار بلا         آن بلا نامش بود چوب خدا

چوب حق دردآ وراست و بی صدا    تا قیامت جای زخمش بی دوا

 

 

/ 1 نظر / 16 بازدید
مصطفی

[خجالت]