درخواست غرامت اسرائیل برای یهودیان زمان پیامبر(ص)!

 

رژیم صهیونیستی در اقدامی تعجب برانگیز قصد دارد غرامت یهودیان زمان رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم را از حکومت فعلی عربستان سعودی دریافت کند.

گفته می شود مدیرکل اداره املاک در وزارت داخله صهیونیستی در حال آماده کردن طرحی دو بخشی برای ارائه کردن آن به پارلمان صهیونیستی (کنست) است که بر اساس این طرح کنست موظف می شود به کابینه صهیونیستی دستور دهد که از حکومت عربستان سعودی برای یهودیان زمان پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم و برخی دیگر کشورها برای یهودیان مهاجر در قرن معاصر، درخواست غرامت کند.

براساس طرحی که قرار است ماه مارس آینده به پارلمان صهیونیستی برود و اکنون در حال آماده شدن است، کابینه صهیونیستی موظف خواهد شد که 100 میلیارد دلار غرامت از عربستان بگیرد. این یک بخش از طرح رژیم صهیونیستی است که اکنون کارشناسان مسائل قانونی، تاریخی و جغرافیایی در "اسراییل" در حال کار کردن بر روی آن هستند. بر اساس کتب تاریخی، در زمان صدر اسلام، یهودیانی در سرزمین حجاز زندگی می کرده اند.

گفتنی است بر اساس بخش دوم این طرح، کابینه صهیونیستی همچنین موظف خواهد بود که از دولت مصر نیز غرامت املاک یهودیانی که در سال 1948 مصر را به سمت سرزمین های اشغالی رها کردند، را بگیرد.

قابل ذکر است در این بخش از طرح کابینه صهیونیستی، علاوه بر مصر و عربستان، از مورتانیا، مراکش، الجزایر، تونس، لیبی، سوریه، عراق، لبنان، اردن و بحرین نیز که در آن یهودیانی زندگی می کردند و به مرور زمان به سرزمین های اشغالی سفر کردند، غرامت بگیرد.

طبق ادعای رژیم صهیونیستی املاک 850 هزار یهودی ساکن این کشورها که از سال 1948 به سمت سرزمین های اشغالی سرازیر شدند، بیش از 300 هزار میلیارد دلار ارزش دارد.

از:شیعه آنلاین