امام المسلمین؟

  

درمقاله( حجازدرزمان آخرالزمان)  که درمورخه 25 شهریور1389 دراین وبلاگ آمده برادر مسلمان وعزیزی نسبت به مقاله مزبورنقدی داشته که درذیل نقد و جوابیه آن رامیخوانید.

 

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
من ایشان را خادم الحرمین الشریفین میدانم و احترام زیادی برایشان قائل هستم و اصلا نمیخواهم (به علت به وجود آمدن سوء ظن)
 و نمیتوانم در مورد باطن افراد نظر بدهم چون فقط و فقط الله سبحانه و تعالی از درون بندگان خود آگاهی دارد .
والله باور کنید روی خطابم با شما نیست باور کنید اخی الغالی.
به همین علت است که دارم از لفظ ""من"" استفاده میکنم که به شما تهمت نزنم و اصولا از تهمت زدن به افراد بیزارم.
من خودم را میگویم دوست ندارم با دیدن یک عکس یا یک فیلم و حتی بدون هیچ واسطه در مورد افراد قضاوت کنم حالا این فرد میخواهد چه شاه باشد چه گدا ، چه رسد به اینکه بر علیه او نوشته ای دیده باشم یا اینکه مردم بر علیه او نزد من سخنی بگویند.
الله سبحانه و تعالی هر کسی را که عمل خوب و شایسته و نیک انجام داده باشد پاداش خیر میدهد و هر که اعمال بد و زشت مرتکب شود را مجازات میکند.
وهابیت فرقه گمراهی است و این موضوع کاملا واضح است و حتی خود برادران اهل سنت هم از این فرقه بیزارند.

ولی اینکه من بیایم و هر فردی را که گمان میکنم به این فرقه گمراه بچسبانم و نسبت دهم که کار درستی نیست .
حال با این اوصاف بهتر نیست که به این شکل سخن بگویم :
یا الله هر فرقه گمراهی با هر نامی و هر کسی که به اسلام و مسلمین ضربه میزنند و قابل هدایت هم نیستند را خوار کن و هر کس که اسلام و مسلمین را یاری میکند یاریش فرما . امین
بهتر نیست اینطور
 سخن بگویم و به برادر مسلمانم (اعم از پادشاه ، گدا ، کارگر ، مهندس ، پزشک ، معلم ، عرب ، عجم  و ....) تهمت نزنم؟؟؟  آیا من با تغییر لحن و گفتارم نمی توانم نظرم را به دیگران بگویم و قضاوت درباره ی افراد را به الله سبحانه و تعالی واگذار کنم بدون اینکه هیچ فردی از دست من ناراحت شود؟؟؟
برادر و استاد عزیزم الله سبحانه و تعالی شما را حفظ کند که در راه ترویج زبان قرآنش تلاش میکنید . ان شاء الله
و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته

 

 

 

 

متن جوابیه:

 

دوست عزیزوبرادرمسلمان :

رسانه‌های دیداری جهان در پایان نشست گروه ۲۰ در نیویورک صحنه‌ای را واتاب دادند که واقعا شرم‌آور و حیرت‌انگیز است . این صحنه نشان می‌دهد ملک عبدالله پادشاه عربستان در حالی که جام شراب خود را به جام شراب بوش می‌زند آن را می‌نوشد. هر یک از رهبران ۲۰ کشور ثروتمند جهان در این نشست همزمان همین عمل را انجام می‌دهند . برای دیدن فیلم این مجلس شرابخواری میتوانید به ادرس زیرمراجعه فرمایید.

 

 http://www.youtube.com/watch?v=NEZ3IvFysY8


اکنون بیش از سه دهه است زنگ بیداری جوامع مسلمان به صدا درآمده است. تب اسلام‌گرایی همه جهان اسلام را گرفته است . چطور ملک عبدالله نمی‌دانست که حضور در مجلس شراب و آن هم زدن جام شراب خود به جام شراب بوش که منفورترین رئیس جمهور تاریخ آمریکا بود بازتاب نفرت انگیزی در کشور خودش و کشورهای اسلامی داشته ؟!

برادرمسلمان عزیز:آیاتاکنون ازخودنپرسیده ایدچراایشان درمقابل قران سوزی غربی ها عکس العملی نشان نداد؟چرا تظاهرات های مردمی در حمایت از مردم غزه راسرکوب نمود؟چرااصولادستگاه حکومتی ایشان  به تبع از علمای وهابی  هرگونه  اعتراضات علیه فلسطینیان راحرام  وممنوع کرده است؟ چرادرحج سال  1366دستورقتل عام 400 حاجی خانه خدا رادرحرم امن الهی دادندوصدهاچرای دیگر...ازخواب غفلت بیدارشوید. آیابازفکرمیکنیداینها ازفرقه وهابیت نیستند.اینهاامامان باطلی هستند که پیروان خودرانیزبه بسوی باطل رهنمون میسازندوبابستی ازایشان برائت جست .موفق وکامیاب باشید.

 

 

جهت آشنایی بهترباعملکردکلیددارکعبه درقرن پانزدهم نیزبه آدرس زیرمراجعه فرمایید:

 

http://www.tebyan.net/politics_social/politics/foreign_policy/analysis_article/2009/1/18/83597.html